Úvěry pro podnikatele i občany do 50 mil. Kč

AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo nabízí svým členům dostupné úvěry s individuálním přístupem pro občany i podnikatele.

Navíc poskytujeme všechny běžné služby platebního styku včetně internetového bankovnictví. Většina námi nabízených služeb je poskytována bez poplatků. 


 

INFORMACE PRO KLIENTY:

 

!Důležitá informace našim klientům - změny vyplývající z novely zákona č. 87/1995 Sb., o spořitelních a úvěrních družstvech. Soupis nejdůležitějších změn naleznete v dokumentu ZDE.

 

Klient má právo obrátit se na Finančního arbitra ČR (www.finarbitr.cz), jako 

na příslušný orgán, s návrhem na mimosoudní řešení sporu.Nová provozní doba pobočky v Praze  

11.04.2016,  

Vážení klienti,


dovolujeme si Vás informovat o změně otevírací doby pobočky Praha, Vodičkova ulice. Od 18.4.2016  je možná osobní návštěva pro veřejnost pouze po telefonické dohodě.

Pojištění pohledávek z vkladů  

29.02.2016,

Vážení klienti,


vzhledem k novému zákonnému požadavku jsme povinni Vás informovat, že peníze na Vašem účtu jsou standardně pojištěny Fondem pojištění vkladů (Garanční systém finančního trhu). To znamená, že pokud se jakákoliv banka či spořitelní a úvěrové družstvo dostane do finančních potíží, je Váš vklad u každého takového subjektu pojištěn do výše 100 000 EUR, tedy tak jako dosud. Nově však může být tato náhrada i vyšší, a to v případě, kdy Vám na účet bude připsána finanční částka maximálně tři měsíce před rozhodným dnem pro výplatu z Fondu pojištění vkladů. Tato částka musí pocházet z úhrady kupní ceny při prodeji nemovitosti, výplaty pojistného plnění, dědictví, odstupného při výpovědi ze zaměstnání atd. Informace o změnách v systému pojištění vkladů najdete zde. Další podrobnosti naleznete na internetových stránkách Fondu pojištění vkladů – www.fpv.cz

Představenstvo družstva AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo schválilo projekt změny právní formy  

05.10.2015,

Vážení klienti, vážení členové družstva,


rádi bychom vás informovali, že představenstvo družstva AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo schválilo dne 30. 9. 2015 projekt změny právní formy na akciovou společnost AKCENTA banka a.s. Podrobné informace naleznete ve Zprávě o přeměně, Projektu změny právní forma a jeho přílohách v sekci Povinně zveřejňované informace.


Důležité! Autorizace přihlášení do internetového bankovnictví prostřednictvím SMS od 18.9.2015  

15.09.2015,

Vážení klienti,

od pátku 18.9.2015 zavádíme avizovanou změnu v zabezpečení IB, kterou je autorizace přihlášení do internetového bankovnictví pomocí SMS.
Od uvedeného data bude pro přihlášení do internetového bankovnictví, kromě přihlašovacího jména a hesla, potřeba zadat kód z autorizační SMS, která Vám bude zaslána na Vaše mobilní telefonní číslo, na které Vám byl doposud zasílán kód pro potvrzení platební transakce.
V případě jakýchkoli problémů nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat na infolince +420 498 777 700 nebo e-mailem finance@akcenta.eu.

Děkujeme za pochopení.
Vaše AKCENTA

Vážení klienti,
pro Vaši bezpečnost a bezpečnost Vašich financí se snažíme neustále zlepšovat kvalitu zabezpečení internetového bankovnictví a našich webových stránek. 
 Proto v nejbližší době přesuneme naše webové stránky na novou, lépe zabezpečenou adresu https://www.asud-finance.eu. Stránky budou zabezpečeny pokročilým certifikátem se "zeleným pruhem" vystaveným na jméno AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo světově uznávanou certifikační autoritou GeoTrust.
Tímto certifikátem vyšší úrovně budou chráněny i stránky našeho internetového bankovnictví, které brzy naleznete na nové adrese https://ib.asud-finance.eu. Pro Vás to nebude znamenat žádnou změnu, na tyto stránky budete přesměrováni automaticky.
 Další změnou bude autorizace přihlášení do internetového bankovnictví pomocí SMS. Doposud bylo přihlášení prováděno pouze pomocí přihlašovacího jména a hesla. Nově Vám bude pro přihlášení zaslána i autorizační SMS, stejně jako při potvrzení platební transakce.
 Tyto změny budeme realizovat postupně tak, aby pro Vás znamenaly jen·minimální omezení. O přesných termínech o Vás budeme informovat.
Vaše AKCENTA
Všechny články