Úvěry pro podnikatele i občany do 50 mil. Kč

AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo nabízí svým členům dostupné úvěry s individuálním přístupem pro občany i podnikatele.

Navíc poskytujeme všechny běžné služby platebního styku včetně internetového bankovnictví. Většina námi nabízených služeb je poskytována bez poplatků. 


 

INFORMACE PRO KLIENTY:

 

!Důležitá informace našim klientům - změny vyplývající z novely zákona č. 87/1995 Sb., o spořitelních a úvěrních družstvech. Soupis nejdůležitějších změn naleznete v dokumentu ZDE.

 

Klient má právo obrátit se na Finančního arbitra ČR (www.finarbitr.cz), jako 

na příslušný orgán, s návrhem na mimosoudní řešení sporu.Provozní doba během Vánoc  

15.12.2016,  

Vážení klienti,


dovolujeme si Vás informovat o úpravě provozní doby pobočky Hradec Králové během Vánoc. Dne 23.12.2016 je otevírací doba pouze do 14 h. Mezi svátky provoz pobočky zůstává beze změn.

 

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí a zdraví v novém roce.


Vaše AKCENTA

 

PF 2017 ASUD


Nová provozní doba pobočky v Praze  

11.04.2016,  

Vážení klienti,


dovolujeme si Vás informovat o změně otevírací doby pobočky Praha, Vodičkova ulice. Od 18.4.2016  je možná osobní návštěva pro veřejnost pouze po telefonické dohodě.

Pojištění pohledávek z vkladů  

29.02.2016,

Vážení klienti,


vzhledem k novému zákonnému požadavku jsme povinni Vás informovat, že peníze na Vašem účtu jsou standardně pojištěny Fondem pojištění vkladů (Garanční systém finančního trhu). To znamená, že pokud se jakákoliv banka či spořitelní a úvěrové družstvo dostane do finančních potíží, je Váš vklad u každého takového subjektu pojištěn do výše 100 000 EUR, tedy tak jako dosud. Nově však může být tato náhrada i vyšší, a to v případě, kdy Vám na účet bude připsána finanční částka maximálně tři měsíce před rozhodným dnem pro výplatu z Fondu pojištění vkladů. Tato částka musí pocházet z úhrady kupní ceny při prodeji nemovitosti, výplaty pojistného plnění, dědictví, odstupného při výpovědi ze zaměstnání atd. Informace o změnách v systému pojištění vkladů najdete zde. Další podrobnosti naleznete na internetových stránkách Fondu pojištění vkladů – www.fpv.cz

Představenstvo družstva AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo schválilo projekt změny právní formy  

05.10.2015,

Vážení klienti, vážení členové družstva,


rádi bychom vás informovali, že představenstvo družstva AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo schválilo dne 30. 9. 2015 projekt změny právní formy na akciovou společnost AKCENTA banka a.s. Podrobné informace naleznete ve Zprávě o přeměně, Projektu změny právní forma a jeho přílohách v sekci Povinně zveřejňované informace.


Všechny články